Pomysły niestandardowe na aplikacje

Odważne pomysły które są realizowane niestandardowo też mogą odnieść sukces nie tracąc przy tym użyteczności. Do ich budowy, trzeba podchodzić tak samo jak do realizacji innych planów pamiętając o oczywistych funkcjonalnościach.

Budynek

W budynku, jeśli to budynek nie rzeźba czy dekoracja, musi być światło i woda, więc okna oraz rury, muszą się w nim znaleść. Rzeczy niestandardowe są możliwe do wykonania tylko przy zachowaniu ostrożności i przypominaniu sobie, co tak naprawdę budujemy, jakie są tego tworu funkcje standardowe, co musi ten twór realizować.

Jeśli zachowamy wystarczającą staranność przy budowie możemy juz jedynie czekać na opinię. Czy ten pomysł się spodobał, czy jest dla innych tak samo atrakcyjny jak dla jego twórcy.

Tego czy pomysł chwyci, nie da się zaplanować dokładnie ale to właśnie odróżnia ludzi kreatywnych i twórczych od reszty - że próbują. Choć nie zawsze z sukcesem to jednak próbują.

Niestandardowe pomysły mogą zachwycić i urzekać kreatywnością mogą być tanie lub drogie.

Ale najważniejszą ich cechą jest to by działały zgodnie z założeniami. Nie były przypadkowym rzuceniem pomysłu. Nie umiejętne budowanie rzeczy niestandardowych może sprawić że będziemy myśleli o tym tworze jak o potworze lub taniźnie.

Rower

Czy biorąc pod uwagę nie wygurowaną cenę stali do budowy kwietnika opłaca się zrobić go z roweru?

To zależy co chcemy uzyskać...

A jeśli to restauracja która się nazywa “Pod rowerem” czy nie warto uzyskać jakąś unikatowość, rozpoznawalność budując taki właśnie szyld bez napisów w jakimś języku...

W takim przypadku jest to po prostu inny cel niż budowa kwietnika. Budujemy niestandardową identyfikację i pomysłowy element nawiązujący do kreacji którą się identyfikujemy.

Pamiętajmy po prostu co budujemy i dlaczego, ale zawsze budujmy to porządnie żeby komuś nie spadło na głowę, było czyste, zespawane i odmalowane... :)

Nie wszystko robi się dla biznesu, czasami dla “fanu”, a przy okazji wokół tego robi sie też biznes.

Szymbark

Weźmy choćby dom na dachu na Pojezierzu kaszubskim w miejscowości Szymbark. Przecież wokół tego pomysłu wyrosło płatne zwiedzanie, gastronomia która daje ludziom pracę i park rozrywki, który zatrudnia blisko 50 osób. Czy w tym świetle można uważać że taki pomysł za bezsensowny, tylko dlatego ze go nie rozumieliśmy jako wykonawcy oglądający plany budowy.

My lubimy pomysły niestandardowe

Zaufaj swojej intuicji przy realizacji swoich pomysłów, ale miej na uwadze że nikt oprócz Ciebie tego nie rozumie jak tego dobrze nie wyjaśnisz. I że każdy wykonawca bardzo chętnie by zbudował coś niestandardowego choćby dlatego żeby nie budować nudnych rzeczy i móc się pod takim wykonaniem po latach podpisać/ pochwalić.

My lubimy inne pomysły, ale też nie siedzimy Ci w głowie i też musimy zrozumieć ideę/ cel nawet jeśli jeszcze ta idea nie jest kompletna.

Podziel się z nami swoimi przemyśleniami i przekonaj nas że to super pomysł bo i tak będziesz to robił non stop przy realizacji takiego pomysłu, a to niezły trening.

Jak sam w taki pomysł nie wierzysz, to jest marna szansa że my w to uwierzymy.

Może wydać się to na pierwszy żut oka, że niestandardowe projekty realizuje się jakoś inaczej, ale tak naprawdę projekt od budowy do realizacji przechodzi przez te same kroki. Żeby można go było wykonać trzeba dzielić pracę na kroki i etapy i skupiać na jednej sprawie na raz czytaj więcej