Aplikacje dedykowane

Integracje systemów

Piszemy kod w różnych językach programowania dobieranych w zależności od potrzeb. Nie wymyślamy koła na nowo jeśli jest już na rynku aplikacja lub integracja która spełnia twoje oczekiwania w większości Twoich potrzeb, powiemy Ci o tym.

Elastyczna cena

Po analizie Twoich potrzeb, możemy ustalić stałą cenę za wykonanie aplikacji oraz umówić się na support powdrożeniowy. Możemy też ustalić specjalną stawkę godzinową i raportować każdą przepracowaną godzinę

Więcej

Szybkość i funkcjonalność

Dla nas liczy się aby nasz kod robił to co ma zrobić i robił to maksymalnie szybko jak to tylko możliwe.

Więcej

Ultra poprawki

Pracujemy z własnym kodem, nie budujemy aplikacji wtyczkami i komponentami, dlatego naprawa, rozwój czy poszerzanie funkcjonalności to nie jest dla nas wyzwanie

Więcej

Aplikacje dedykowane

Piszemy aplikacje dostępne w internecie dla wygody pracy zdalnej, dostępne tylko w wirtualnej sieci prywatnej, czy w ogóle dostępne tylko lokalnie w jednym biurowcu lub fabryce. A może wersja na tablet tylko dla zdalnych pracowników.

Więcej

Konfiguracje, instalacje

Poruszamy się sprawnie w linuxie, windows serwerze, usługach chmurowych jak amazon web services. Znamy zakamarki serwerów Microsoft SQL Serwer, Postgres czy mySql. Jeśli wdrażamy gotowe rozwiązanie.

Więcej

Analiza i projekt koncepcji

Potrafimy zrozumieć wiele spraw, LIN i optymalizacja jakiegoś kliknięcia lub robot który może wygenerować w nocy plik excel i wysłać na maila, to nie tzw. “Rocket Sience”. Ale często sam proces jest tak skomplikowany czy zagmatwany że należy się do niego zabrać najpierw od strony analitycznej i opisac przed wyceną. Taka praca oczywiście nie jest darmowa ale można potem wysłać do wyceny w inne miejsca i porównać oferty.

Więcej